Hlavní obsah
Foto: Jiří Cysař

Pražské Výstaviště hostilo veletrhy zaměřené na ekonomické bydlení

Na pražském Výstavišti se od čtvrtka 24. února do neděle 27. února konal soubor veletrhů, jehož hlavním tématem bylo ekonomické bydlení.

Foto: Jiří Cysař
Pražské Výstaviště hostilo veletrhy zaměřené na ekonomické bydlení

Hlavní místo zaujímal veletrh dřevostaveb, který ukázal možnosti výstavby z dřevěných materiálů. Ať to byly klasické sruby či tzv. sendvičové konstrukce. Některé stánky byly postaveny přímo z uvedeného materiálu a byl zde i jeden vzorový dům.

Bylo možné si zde rovnou objednat dům s veletržní slevou nebo si domluvit návštěvu vzorového domu. Návštěvníků tu bylo v sobotu velmi mnoho.

Další souběžné veletrhy se nacházely v Křižíkových pavilonech. Návštěvníky tu vítaly veletrh oken, dveří, stínění a příslušenství, mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů, mezinárodní veletrh bazénů, saun, koupelen, sanitární techniky a úpravy vody, veletrh podlah a podlahových krytin, odborný veletrh krbů, kamen a designového vytápění, mezinárodní veletrh moderního vytápění a úspor energií a výstava zahradního nábytku, doplňků a dekorací.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků