Hlavní obsah
zábavní centrum na Vysočanech Foto: archív autora

Praha se pyšní zábavním centrem budoucnosti

Nové zábavní centrum vyrostlo ve Vysočanech. Od března letošního roku už nemusíte procestovat celou Evropu, abyste okusili to nejlepší ze všech světových her.

zábavní centrum na Vysočanech Foto: archív autora
Praha se pyšní zábavním centrem budoucnosti

Nadšenci vytvořili obsáhlý koncept, kde všechny atrakce najdete na jednom místě. Můžete se těšit na laserové bludiště, virtuální realitu, prvky jumpparku, bazén plný plastových míčků, nebo nejdelší nafukovacích atrakci v Čechách.

Herní prvky skvěle dokresluje prostředí. Tvůrci hry geniálně uchopili prostory staré továrny a otevřeli nám pohled do postapokalyptického světa. Píše se rok 2088. Venku zuří apokalypsa a jen pár vyvolených může nastolit nový řád. Přeživší se shromažďují ve výcvikovém zařízení Futurento.

Podle svých charakterových vlastností jsou přiřazeni k jedné ze čtyřech frakcí. Každá frakce má za úkol obnovit jednu z devastovaných částí na zemi. Přírodní se starají o zásobu potravin a obnovení přírody. Diplomaté nastolují nový řád a zákony. Stavitelé mají na starost výstavbu nových měst. Stateční chrání tyto skupiny.

Spolupráce, edukativní prvky, to nejlepší ze všech světových her a nejnovější technologie. 4 frakce - 4 role - 1 tým -1 poslání. Každý měsíc přibývají úkoly a prvky, které dokreslují silný příběh Futurenta.

Ať už patříte k lovcům unikátních zážitků, chcete uspořádat originální firemní akci nebo strávit netradičně volný čas, tohle je ideální místo. Areál navíc nabízí skvělé zázemí. Bar, šatny a atmosféru bývalých hal ČKD starých desítky let. Za novým centrem stojí dvojčata Martin a Jan Danešovi se svým týmem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků