Hlavní obsah
Foto: Štěpánka Friedrichová

Postřehový závod prověří paměť dětských i dospělých účastníků

Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy zve všechny zájemce 10. prosince od 13 hodin na druhý ročník akce Postřehový závod.

Foto: Štěpánka Friedrichová
Postřehový závod prověří paměť dětských i dospělých účastníků

Na druhou adventní neděli si organizátoři pro rodiče a především pro jejich děti připravili na Stadionu mládeže zábavné odpoledne.

Jedná se o teambuildingovou hru Bandité, respektive její zjednodušenou variantu – Klauni. Týmy po čtyřech a více účastnících budou hledat v nedalekém prostoru obrázky klaunů. Až klauna najdou, pokusí se soutěžící co nejlépe si zapamatovat jeho obličej, aby byli následně schopni zanést do záznamového archu, který se nachází na jiném místě, jeho hlavní rysy – tvar hlavy, oči, ústa, vlasy atd.

Poté, co tým získá dostatek potřebných informací, které mu budou na začátku sděleny, pokusí se sestavit podobu šéfa všech klaunů. Hra procvičuje především paměť a týmovou spolupráci.

Akce se koná venku, proto je vhodné teplé oblečení. Je určena jak pro rodinné týmy, tak skupinky nebo jednotlivce od 5 let. Konečné zpracování výsledků proběhne následně v budově Stadionu mládeže. Vstup zdarma.

Přihlášky zasílejte na vojacek@ddmpraha.cz do středy 29. 11. do 20.00. Adresa: Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy, Na Kotlářce 1, Praha 6

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků