Hlavní obsah
Loňský ročník festivalu Holešovská Regata Foto: archiv Agentura Velryba

Pořadatelé Holešovské Regaty už chystají další ročník soutěže netradičních plavidel

Pořadatelé dalšího ročníku Holešovské Regaty zahájili dnes registraci posádek do oblíbené soutěže netradičních plavidel. Ta se opět uskuteční během hlavního festivalového dne – v sobotu 23. června.

Loňský ročník festivalu Holešovská Regata Foto: archiv Agentura Velryba
Pořadatelé Holešovské Regaty už chystají další ročník soutěže netradičních plavidel

Soutěžního klání se může zúčastnit maximálně 25 plavidel a s téměř železnou pravidelností bývá velmi rychle naplněna.

„Z recese se za uplynulých sedm ročníků stala přehlídka nádherných výtvorů, které stavitelé připravují několik měsíců, čehož si náležitě považujeme. Proto i letos, kromě prémií vítězným plavidlům, budeme finančně přispívat všem soutěžícím posádkám,“ uvedl Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

Do odborné poroty opět zasednou zajímavé osobnosti a hodnotit budou především schopnost plavidla plavat a manévrovat na hladině vodního kanálu, originalitu a prezentaci posádky. Vítězné plavidlo budou volit i návštěvníci festivalu, formou SMS-hlasování vyberou vítěze Ceny diváků.

Pořadatelé upozorňují, že není povolen jakýkoliv motorový pohon. Zájemci o registraci plavidel mohou vyplnit přihlášku přímo na webových stránkách festivalu www.holesovskaregata.cz, kde jsou uveřejněna i základní pravidla soutěže.

Osmý ročník festivalu Holešovská Regata se letos uskuteční ve dnech 22. - 23. června v zahradách zámku Holešov. Hlavní hvězdou pátečního večera bude kapela CHINASKI, diváci uvidí také oblíbenou skupinu MIRAI i kapelu PERUTĚ s MILANEM PEROUTKOU. V sobotu pak vystoupí DAVID KOLLER, MIG 21, LENNY, POLEMIC, BSP a další. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program pro děti i dospělé – podrobnosti zveřejní organizátoři v dubnu.

Festival Holešovská Regata se stal za osm let své existence největším rodinným festivalem u nás, který navštěvuje na dvacet tisíc návštěvníků.

Další informace o programu a vstupenkách na www.holesovskaregata.cz a FB profilu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků