Hlavní obsah
Popelka na ledě - muzikál Foto: produkce muzikálu

Popelka na ledě se opět vrací do ČR

Kouzelný muzikál Popelka na ledě je zpět v České republice. Diváci a milovníci romantických, pohádkových příběhů budou mít letos mimořádnou šanci zhlédnout toto ojedinělé velkovýpravné představení, jenž se hraje i v řadě zemí za hranicemi ČR.

Popelka na ledě - muzikál Foto: produkce muzikálu
Popelka na ledě se opět vrací do ČR

POPELKU NA LEDĚ uvidí diváci v pěti městech ČR: V Třinci, Brně, Karlových Varech, Praze a Pardubicích. V hlavním městě bude ke zhlédnutí pouze „na Mikuláše“, tedy 5. prosince v odpoledním a večerním představení.

„Velmi mne těší, že se Popelka představí v České republice již pátou sezónou. Za dobu její existence ji vidělo už více než 750 tisíc jak našich, tak i zahraničních diváků,” uvedl autor a režisér projektu Jindřich Šimek. 

Kouzelná muzikálová show s pohádkovým příběhem na ledě, si získává malé i velké diváky. Je to zábava pro celou rodinu. Fascinující je bezesporu ohromná divadelní výprava s proměnlivou scénou, doplněná o LED obrazovkou o rozměrech 16 x 6 metrů, nesoucí veškeré prvky pohádkové fantazie, včetně filmové animace vytvořené ve stylu hollywoodských showprodukcí.

Celkově produkci na turné zajišťuje více než 100 lidí. Techniku, kostýmy a kouzla převáží sedm kamionů.

„Diváci se mohou těšit nejen na známé tváře a hlasy, jako jsou Dana Morávková, Hanka Křížková, Dalibor Gondík, Vlastimil Harapes, Hanka Buštíková, Tomáš Savka, Leona Černá, Rudolf Kubík, ale také na profesionální výkony 40 krasobruslařů ze sedmi zemí světa. Něžná Popelka a živí holoubci, kteří jí pomáhají, to bezesporu v našem představení taktéž uvidíte,“ prozradila spoluproducentka představení, trojnásobná mistryně světa v krasobruslení Radka Kovaříková.

TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ: 

25. 11. 2015 od 17:30 ve WERK Aréně v Třinci

28. 11. 2015 od 14:00 a 18:00 v DRFG Aréně v Brně

1. 12. 2015 od 17:30 KV aréna Karlovy Vary 

5. 12. 2015 od 13:00 a 17:00 v O2 Aréně v Praze (Mikulášské představení)

8. 12. 2015 od 17:30 Tipsport aréna Pardubice

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků