Hlavní obsah
kapela Last Time v celé své kráse.. Foto: archiv Last Time

Pop-rocková formace Last Time se dočkala svého prvního videoklipu

Začátek kapely Last Time se datuje od roku 2007, kdy měla svůj první koncert. Kapela tehdy vystupovala ve zcela jiné sestavě, než ji fanoušci znají dnes. Mezi jejich inspirace patří Queen, Nirvana, Bon Jovi, Simple Plan. Hudbou, kterou hrají, se snaží navodit atmosféru 70. let s moderními prvky.

kapela Last Time v celé své kráse.. Foto: archiv Last Time
Pop-rocková formace Last Time se dočkala svého prvního videoklipu

Od této mladé chlapecké kapely z Moravské Třebové, můžete slyšet písničky především s anglickými texty, a pokud alespoň trochu ovládáte tento jazyk, zjistíte, že jejich hlavním tématem jsou mír, láska a svoboda.

Kapela Last Time se skládá ze čtyř členů:

- Libor Šenkýř (zpěv, kytara)
- Radim Šenkýř (baskytara, zpěv)
- Pavel Niedoba (bicí, zpěv)
- Roman Poul (kytara). 

Teprve před měsícem vyšel kapele jejich vůbec první videoklip k písni Sendman, který premiérově představili v pořadu Mixxxér na hudební televizní stanici Óčko.

O natočení kvalitního a originálního videoklipu se postarali mladé naděje Tomáš Bartoň a Michaela Janků, kterým techniku ochotně zapůjčila Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s. ve Skalsku u Mladé Boleslavi.

Momentálně kapela Last Time pracuje na debutovém albu, které by mělo vyjít, jak se shodují členové kapely, někdy začátkem roku 2013 a samozřejmě kluci s úsměvem na tváři slibují k albu turné - http://www.youtube.com/watch?v=JH2QGmjY6Kk

Pokud se vám nejen videoklip, ale také hudba od Last Time líbí, můžete je pravidelně sledovat na stránkách http://www.bandzone.cz/lasttime.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků