Hlavní obsah
Foto: Klára Kašparová

Poličské kulturní léto nabídne pestrý program také v srpnu

Stejně jako v červenci i v srpnu nabídne prázdninový festival Poličské kulturní léto bohatý program. Vedle rozmanitých filmových přestavení festival nabídne divadla, tvořivé dílny, cestovatelskou show, hudební pořady, rodinný minifestival a mnohé další kulturní akce.

Foto: Klára Kašparová
Poličské kulturní léto nabídne pestrý program také v srpnu

První srpnový víkend se návštěvníci mohou těšit na filmová představení o otroctví a bezpráví. Jistě skvělou podívanou bude film režiséra Quentina Tarantina Nespoutaný Django. V sobotu na filmovém plátně zazáří oscarový film 12 let v řetězech. Nebudou však chybět ani akční podívané, romantické komedie a animované filmy pro děti.

Poličské kulturní léto baví o prázdninách i ty nejmenší návštěvníky. V srpnu se děti mohou těšit na divadelní představení Můj medvěd Flóra, letní kina a tvořivé dílny, kde budou vyrábět placky, postavičky ze slaného těsta nebo papírové vlaštovky. Den plný zábavy je čeká v sobotu 9. srpna. Na programu je rodinný festival Skřítkování.

„Na malé i velké návštěvníky čeká celodenní zábavný program plný hravých úkolů, her a tvořivých dílen, kde nebude chybět ani bubnová show. Rodinný festival začíná již v 9 hodin ráno, ukončíme jej promítáním filmu pro děti Jak vycvičit draka,“ sdělila za tým organizátorů Alena Jandlová z Centra Bohuslava Martinů.

Festival také nabídne rozmanité hudební pořady. První srpnovou neděli si návštěvníci mohou poslechnout lidové písničky od poličských harmonikářů, ve čtvrtek 28. srpna je na programu filmový večer se skladbami Bohuslava Martinů. Festival zakončí hudební pořad Jiřího Černého, který bude věnován zpěvačce Evě Olmerové.

Festival bude návštěvníky bavit v průběhu letních prázdnin až do začátku září.

Více informací na facebookové stránce Poličské kulturní léto. Vstupné na všechny akce je 40 Kč. Kompletní srpnový program naleznete na webové stránce www.letopolicka.cz. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků