Hlavní obsah
Pohádkový les každoročně navštěvují desítky dětí s rodiči. Foto: Martina Žáčková

Pohádkovým lesem ve Velkých Karlovicích provedou hrdinové večerníčků

Den plný zábavy si mohou užít rodiče s dětmi v neděli 10. června v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. U hotelu Galik se uskuteční tradiční Pohádková cesta lesem s bohatým doprovodným programem.

Pohádkový les každoročně navštěvují desítky dětí s rodiči. Foto: Martina Žáčková
Pohádkovým lesem ve Velkých Karlovicích provedou hrdinové večerníčků

Začátek registrace je v 9:30 hodin, na trasu mohou děti vyrážet celé dopoledne až do 12 hodin. Vstup je zdarma.

Letošní ročník bude zasvěcen večerníčkům. Malí návštěvníci tedy potkají při plnění úkolů v lesích kolem hotelu Galik například Krtečka, Vílu Amálku, Maxipsa Fíka s Ájou, loupežníka Rumcajse, Jáju a Páju nebo třeba Broučky. S Vílou Amálkou se pustí do sbírání obřích borůvek, s Broučkem si vyzkoušejí, jak těžké je chodit lesem potmě (se zavázanýma očima) a různé záludné úkoly si pro ně připraví i další večerníčkoví hrdinové. Kdo všechny úkoly splní, dostane v cíli odměnu.

Masky jsou vítány – ty nejhezčí získají zvláštní ceny. Děti si také budou moci užít zábavu při soutěžích, na skákacím hradu, řetízkovém kolotoči nebo při krmení oveček. Na terase hotelu Galik se při dobrém počasí budou servírovat grilované speciality, děti si mohou na venkovním ohni opéct špekáčky.

Po skončení Pohádkové cesty lesem si rodiče s dětmi mohou užít zábavu i při dalších aktivitách v Resortu Valachy – koupáním v termálních bazénech Wellness Horal, zdolávání lanového parku u Horalu nebo vyjížďkou na kole po cyklostezce Bečva.

Za dva týdny, v sobotu 23. června, se v Resortu Valachy uskuteční další akce vhodná i pro rodiny s dětmi – turistický pochod Letní karlovská padesátka. Pro turisty bude vytyčeno několik tras v délce 10 až 50 kilometrů, z nichž jedna je svou délkou a nenáročným profilem vhodná i pro malé výletníky nebo rodiči s kočárky.

Po celou letní sezónu každou sobotu si mohou děti přijít vyzkoušet golf do Golf Clubu Horal u hotelu Horal. Vždy mezi 14.00 a 15.30 (s výjimkou 16. 6.) se tu koná Dětská golfová akademie s výukou základů golfu pro školáky od 6 do 15 let. www.golfclubhoral.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků