Hlavní obsah
Iniciátorkou i manekýnou Podzimní podívané je Soňa Drábková. Foto: Robert Rohál

Podzimní podívaná slibuje vedle módy a manekýn také hudbu a tanec

Zajímavé módní kreace, ale také hudební i taneční vystoupení bude obsahovat mode show nazvaná Podzimní podívaná, která proběhne 5. října v sále Starého pivovaru v Kroměříži. Pořadatelem již druhého pokračování oblíbeného pořadu je Divadelní spolek Kroměříž.

Iniciátorkou i manekýnou Podzimní podívané je Soňa Drábková. Foto: Robert Rohál
Podzimní podívaná slibuje vedle módy a manekýn také hudbu a tanec

Manekýny by měly prezentovat především modely z podzimní kolekce několika kroměřížských butiků, ale třeba i zajímavé šperky z dílny renomované výtvarnice Jitky Jarmarové.

Zatímco moderátorkou mode show bude zpívající herečka Jana Štěpánová (členka hudební skupiny Jamtour i zástupkyně principála kroměřížského divadelního souboru, která si zahrála i v několika českých filmech), hudební program obstarají Beata a Daniela Vymlátilovy. Dalšími účinkujícími budou členové populární taneční skupinyM Dance Crew KM.

Začátek Podzimní podívané je stanoven na 19 hodin, vstupenky jsou v předprodeji v Informačním centru Kroměříž.

Iniciátorkou móde show na Starém pivovaře je Soňa Drábková, která ve volném čase působí jednak v taneční skupině M Dance Crew KM, jednak jako manekýna a fotomodelka. Loni nafotila kolekci nazvanou Tisíc tváří černovlásky (vernisáž proběhla v Muzeu Kroměřížska), ze které byl sestaven i kalendář pro tento rok, letos fotí v ulicích a zákoutích Kroměříže kolekci černobílých fotografií, jejíž pracovní název je Nostalgia. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků