Hlavní obsah
Foto: Škoda Fit půlmaraton

Plzeňský FIT půlmaraton se blíží

Plzeňský Škoda FIT půlmaraton, který loni do ulic a okolí západočeské metropole přilákal na 1600 účastníků, je opět tady. V rámci běžecké akce, která se v Plzni odehraje poslední zářijovou neděli, chystají organizátoři i doprovodné závody a bohatý program na náměstí Republiky.

Foto: Škoda Fit půlmaraton
Plzeňský FIT půlmaraton se blíží

Právě tam bude mít půlmaraton svůj start i cíl. Zájemci se mohou přihlásit na stránkách www.skodafit.cz/registrace-online/

Trasa hlavního závodu provede účastníky historickým jádrem Plzně, okolím řek, hlavním areálem Škodovky i parky. Běžci se vydají na trať v 11 hodin. Součástí závodního „balíčku“ pro účastníky bude občerstvení na trati i v prostoru cíle, každý navíc po doběhu získá unikátní medaili a pro ty nejlepší jsou připraveny finanční odměny. Na všechny účastníky pak čeká zajímavá tombola o sportovní ceny.

Na programu sportovního dne bude i Štafeta 4x5 km ČSOB Na Zdraví, Štafeta 2x10 km, Dětské běhy ZP MV ČR a také nesoutěžní Rodinný běh Metrostav. Na trase půlmaratonu budou i letos běžce motivovat zkušení vodiči, kteří poběží na různé cílové časy od hodiny a půl až po dvě a čtvrt. Organizátoři půlmaratonského dne připravují i bohatý doprovodný program na náměstí Republiky: partneři projektu nabídnou na svých stáncích informace o zdravé výživě, připraví možnost testování kondice a zdravotního stavu, chybět nebudou programy pro děti a mnohé další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků