Hlavní obsah

Plzeňský centrální obvod obstarává ochranné vybavení k eliminaci koranaviru

Městský obvod Plzeň 3 věnuje v souvislosti s výskytem koronaviru soustavnou péči obstarávání ochranných roušek a dezinfekčních prostředků v boji proti onemocnění Covid-19. Ty se pak snaží v rámci možností distribuovat těm nejpotřebnějším.

Plzeňský centrální obvod obstarává ochranné vybavení k eliminaci koranaviru

Obvodu se podařilo prozatím zakoupit 1300 kusů bavlněných roušek a část z nich okamžitě poslal tam, kde je jich hodně třeba - 200 kusů Městskému ústavu sociálních služeb v Plzni a dalších 50 kusů do seniorské organizace. V brzké době je očekávána dodávka 200 kusů omyvatelných roušek, z nich plná polovina je určena dětem.

Obvod se rovněž stará o dodávky roušek, hygienického a dezinfekčního vybavení pro 55. MŠ v Mandlově ulici, která zajišťuje péči pro děti zdravotníků, pracovníků integrovaného záchranného systému a dalších vybraných profesí, které jsou v první linii v boji s nákazou.  ¨

Nezapomíná se ani na dobrovolné hasiče v obvodu. Všem jednotkám na území obvodu byly dodány roušky a dle potřeby i dezinfekce. Dezinfekční očistou suchou parou prošla i budova Úřadu Městského obvodu, Plzeň 3 a dezinfekčními gely a rouškami jsou vybaveny i jednotlivá pracoviště úřadu.

V obstarávání ochranného vybavení se bude obvod i nadále intenzivně angažovat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků