Hlavní obsah
Kouzlení se zapůjčeným prstýnkem Foto: Jaroslav Blažek

Pilníkovské děti přivedl do prázdnin kouzelník

Konec školního roku 2015 / 2016 letos vyšel na čtvrtek a hned odpoledne uspořádal pilníkovský kulturní a sociální výbor zábavné odpoledne pro děti nazvané Hurá na prázdniny!

Kouzlení se zapůjčeným prstýnkem Foto: Jaroslav Blažek
Pilníkovské děti přivedl do prázdnin kouzelník

Děti se sešly u pódia za hospůdkou Na hřišti. Ve 14:45 hodin pódium ovládl kouzelník Waldini a hned se mu podařilo navázat kontakt s dětským publikem. Do svého vystoupení zapojil i obecenstvo a děti mu s kouzly aktivně pomáhaly.

Nejprve ve spolupráci s Matyášem předvedli kouzlo ztraceného červeného míčku. Úspěch mělo i čarování s papírovou holubičkou, která nakonec oživla, s králíčkem, se starými gramofonovými deskami nebo s prstýnkem jedné z návštěvnic.

Nejvíce se ale dětem líbilo číslo s pomocníky Okurkou a Cibulkou, se kterými kouzelník nejprve umlel mouku na chleba a nakonec upekl piškoty. Na závěr si děti odnesly balonky vytvarované do podoby pejsků, mečů a dalších tvarů. 

Po kouzelníkovi ještě na děti čekala řada soutěží – na motorkách, přenášení vody, v nafukování balónků a v tanci. A úplně na závěr si děti mohly samy vytvořit malé i velké bubliny. 

Zábavného odpoledne se zúčastnilo více než šedesát dětí. 

Po celé odpoledne se děti i jejich rodiče moc bavili. Bylo to opravdu vydařené odpoledne, a kdo přišel, určitě nelitoval.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků