Hlavní obsah
Nejlepší závodnice a choreografka Zuzana Vítečková. Foto: Josef Zajíc

Patnáct medailí přivezli členové tanečního klubu Katlen z Vídně

Taneční klub Katlen Ostrava Kateřiny Vítečkové byl opět úspěšný. Z taneční soutěže z Vídně přivezl 15 medailí. Úspěchu dosáhlo 17 dětí ve věku od 5 do 19 let.

Nejlepší závodnice a choreografka Zuzana Vítečková. Foto: Josef Zajíc
Patnáct medailí přivezli členové tanečního klubu Katlen z Vídně

"Od 13. do 15. ledna jsme se zúčastnili taneční soutěže Vienna Dance open. Byli jsme úspěšní. Získali jsme 15 medailí, z toho 10 zlatých, 1 stříbrnou a 4 bronzové," uvedla vedoucí klubu Kateřina Vítečková, která je i choreografkou většiny soutěžních čísel.

"Nejúspěšnější byla Zuzana Vítečková, která získala nejvíce medailí. Soutěžila ve dvojicích, ve skupinách, v individuálních soutěžích a také ve dvojici s kolegou Janem Xavierem Titelkem. Spolu vyhráli soutěž smíšených dvojic. Dařilo se i dvojici jedenáctiletých děvčat," dodala Kateřina Vítečková.

V současné době se taneční klub intenzivně připravuje na další vrcholné podniky. Na základě výsledků na mezinárodním festivalu Teplice - Praha se jeho členové nominovali na taneční soutěž do Izraele, která se bude konat letos v květnu.

Více na: www.katlen.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků