Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Vlastimil Langer, PhDr.

Ozbrojený lupič přepadl prodejnu v Loučce

S nožem v ruce si zatím neznámý lupič ve čtvrtek 23. února dopoledne v obci Loučka na Vsetínsku vymohl od prodavačky v prodejně s poštovními službami přes šedesát tisíc korun.

Ilustrační foto. Foto: Vlastimil Langer, PhDr.
Ozbrojený lupič přepadl prodejnu v Loučce

„Policisté od doby přepadení usilovně pátrají po muži ve věku okolo třiceti let, štíhlé postavy, vysokém 180 centimetrů, se zamaskovaným obličejem. Lupič měl na sobě tmavou mikinu a tmavé kalhoty, mluvil česky,“ uvedl v pondělí 27. února policejní mluvčí Vladislav Malcharczik.

Pachatel loupežného přepadení využil chvíle, kdy v prodejně nebyl žádný zákazník. „Ve čtvrtek pět minut před tři čtvrtě na deset vstoupil do obchodu, vyhledal pracovnici a s nožem v ruce si slovy ‚Naval prachy a dělej!‘ vyžádal finanční hotovost. Žena mu z obavy o svůj život peníze vydala. Lupič potom z prodejny zmizel,“ popsal událost mluvčí.

Ihned po přijetí oznámení začali policisté po pachateli, který si odnesl téměř 65 tisíc korun, intenzivně pátrat. Zjistili, že jeho kroky po loupeži směřovaly k hlavní silnici v obci Loučka na tah mezi Valašským Meziříčím a Bystřicí pod Hostýnem.

„Po pachateli neustále pátráme a žádáme případné svědky události, aby podali informace na nejbližší policejní služebně nebo na lince 158,“ obrací se na veřejnost s žádostí o pomoc policejní mluvčí. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků