Hlavní obsah
Dominik Trubianský na MS SKIF 2019 Foto: Miloš Škoda

Ostravský klub karate je druhý nejlepší v České republice

Na karaterec.com byl zveřejněn oficiální žebříček SKIF CZ (federace stylu Shotokan v České republice). Ostravský klub karate ATTFIS je podle tohoto žebříčku druhý nejlepší klub v České republice. Ve čtyřech žebříčcích se umístil také závodník Dominik Trubianský.

Dominik Trubianský na MS SKIF 2019 Foto: Miloš Škoda
Ostravský klub karate je druhý nejlepší v České republice

Ostravský klub Shotokan Karate Klub ATTFIS se dlouhodobě medailově prosazuje jak na českých turnajích, tak také na mezinárodní scéně. Vynikající výsledky se projevily v žebříčcích, které byly nově zveřejněny na https://www.karaterec.com/cz/skif-cz.php.

Klub je v těchto tabulkách s 1720 body druhý nejlepší klub - čeští závodníci na turnajích SKIF. Podle medailového hodnocení z Mistrovství světa se klub umístil na 6. místě s 200 body. Klub je pak nejlepším klubem z Moravskoslezského kraje podle žebříčku českých závodníků na turnajích SKIF.

„Tyto žebříčky jsou velkým viditelným výsledkem práce celého týmu, po uvolnění opatření jsme se začali připravovat na turnaje a zkoušky,” uvedl hlavní kouč týmu Jakub Škoda.

Dominik Trubianský (bronzový medailista z MS SKIF 2019) se umístil v celkem čtyřech tabulkách na vynikajících pozicích. V tabulkách českých závodníků na turnajích SKIF vyniká v kategorii top 10 - kata na bronzové příčce s 268 body, v kategorii nejlepší závodníci se pak umístil na 10. místě s 316 body. V tabulkách mistrovství světa - medailové hodnocení pak vede tabulku top 10 - kata: 1. místo s 200 body a se stejným počtem bodů v kategorii nejlepší světoví závodníci je na 5. místě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků