Hlavní obsah
Ondřej Havelka Foto: www.melodymakers.cz

Ondřej Havelka veze do Zlína Písně krásné až k nesnešení

Do Zlína míří přesně po roce Ondřej Havelka se svým hudebním seskupením Melody Makers. V pondělí 6. prosince odehraje předvánoční koncert ve Velkém kině.

Ondřej Havelka Foto: www.melodymakers.cz
Ondřej Havelka veze do Zlína Písně krásné až k nesnešení

Melody Makers při něm uvedou svůj nejnovější koncertní program nazvaný Písně krásné až k nesnešení.

„Krásnými až k nesnešení mohou být chápany dvě kategorie písní: ty, které jsou po všech stránkách dokonalé - hudebním nápadem, brilantním aranžmá a navíc tím, že byly nahrány našimi americkými předchůdci, jejichž hráčské výkony jsou nedostižné, a tudíž nám poslech těchto skladeb způsobuje nesnesitelnou radost a neovladatelnou euforii. Nebo takovými písněmi mohou být i ty, jejichž naivní přiblblost je tak naléhavá, až odzbrojující, že člověk podlehne jejich kouzlu, i když se jeho rozum vzpěčuje. Oscilací mezi těmito kategoriemi je naplněn náš nový program. Všechny kusy však hrajeme s láskou, takže bude pouze na posluchačích, do které z kategorií jednotlivé písně ve svém srdci uloží. Ach, to bude krásné," přiblížil koncertní program Ondřej Havelka.

Začátek je v 19 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků