Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

O vycházku se starostou byl velký zájem

Senioři ze Skvrňan uskutečnili v pátek svoji první ze série vycházek, které pro ně připravil Městský obvod Plzeň 3. Účastníky, kterých bylo více než padesát, provázel starosta plzeňského centrálního obvodu Radislav Neubauer.

Foto: Miroslav Knotek
O vycházku se starostou byl velký zájem

„Vycházky se seniory jsme naplánovali v jednotlivých částech obvodu tak, abychom si prošli zajímavá místa a zároveň si s občany popovídali o tom, co je zajímá, trápí, ale také abychom se dozvěděli, s čím jsou naopak spokojeni“, říká starosta Neubauer.

Skvrňanská procházka odstartovala od budovy učiliště na Vejprnické ulici, dále senioři sešli do Slovanského údolí, kde prošli kolem Vejprnického potoka a svojí vycházku zakončili u skvrňanských dobrovolných hasičů.

„Myslím, že vycházka splnila svůj účel. Všichni jsme se prošli na čerstvém vzduchu a my jsme navíc získali nové poznatky a podněty od našich spoluobčanů. Chtěli bychom také poděkovat veliteli skvrňanských dobrovolných hasičů panu Malinovi za vlídné přijetí“, dodal David Procházka, místostarosta MO Plzeň 3, který se vycházky rovněž zúčastnil.

Další vycházka je naplánována na pátek 31. března na Borech. Senioři projdou Borským parkem a prohlédnou si multifunkční sportovní areál Škodaland. Akce bude zakončena malým občerstvením. Sraz je ve 14 hodin na konečné tramvaje č. 4 na Borech.

Plán následujících vycházek:

Pátek 7. dubna - Nová Hospoda – sraz ve 14 hodin u sokolovny, procházka po Nové Hospodě.

Pátek 21. dubna – Centrum města – sraz ve 14 hodin u Horníčkovy zahrady v areálu ÚMO Plzeň 3, procházka centrem města, prohlídka zastupitelského sálu v budově ÚMO Plzeň 3.

Pátek 28. dubna – Valcha – sraz ve 14 hodin u sokolovny na Valše, procházka Valchou a okolím.    

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků