Hlavní obsah
Základní kurz sebeobrany na Praze 6 Foto: Sebeobrana Praha

Nový kurz sebeobrany na Veleslavíně

Zvýšit své šance nebýt snadnou obětí a užít si tři měsíce cvičení ve skvělé partě lidí se stejnými zájmy mohou zájemci o sebeobranu od září na Praze 6.

Základní kurz sebeobrany na Praze 6 Foto: Sebeobrana Praha
Nový kurz sebeobrany na Veleslavíně

Nedávno vypsaný Základní kurz sebeobrany na Praze 10 byl obsazen tak rychle, že se pro další zájemce Sebeobrana Praha, z. s. rozhodla vypsat paralelní kurz Level 1 v prostorách UK FTVS na Praze 6.

Kurz, ve kterém si účastníci osvojí dovednosti k obraně proti běžným způsobům útoku, naučí se, jak jednat před samotným konfliktem, a v neposlední řadě zvýší své fyzické schopnosti potřebné k sebeobraně, bude od 12. září probíhat každé úterý na adrese José Martího 31, Praha 6 (18:00 - 19:30).

I v tomto kurzu je samozřejmě z důvodu udržení kvality cvičení počet uchazečů limitován, a tak by zájemci neměli váhat s přihlášením prostřednictvím formuláře na webových stránkách Sebeobrana Praha.

Sebeobrana Praha nabízí výuku sebeobrany v pravidelných kurzech na různých úrovních. Všechny probíhají pod vedením zkušených profesionálů, lektorů působících na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Koncept sebeobrany v podání této organizace vychází z mnohaletých zkušeností hlavních instruktorů s velkým množstvím bojových sportů a je založený na výběru těch nejjednodušších, maximálně účinných technik.

„Koncipujeme kurzy tak, aby byly efektivní, účelné a v rámci daných specifik těchto kurzů také zábavné,“ vysvětluje hlavní instruktor a jednatel Sebeobrana Praha z.s., vedoucí oddělení úpolových sportů a garant výuky bojových sportů na UK FTVS, PhDr. Radim Pavelka, Ph.D., a dodává: „V rámci našeho základního kurzu Level 1 dokážeme každému, i nesportovním jedincům, zaručit progres.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků