Hlavní obsah
logo městská část Praha 5 Foto: Ivona Kratochvílová

Vedení radnice městské části Praha 5 se ujali zástupci klubů ČSSD, VV, nově vzniklého Klubu zvolených za TOP 09 a Nezávislých a Klubu Nezávislých.

logo městská část Praha 5 Foto: Ivona Kratochvílová
Nová koaliční dohoda na radnici Prahy 5

Koaliční zástupci s většinou v zastupitelstvu městské části se dohodli na nejbližším zasedání zastupitelstva předložit návrh nového složení Rady MČ Praha 5 a zřizovaných výborů k projednání. 

„Koalice také podpořila snížení počtu uvolněných zastupitelů, tedy těch, kteří pobírají plat, z původních 14 na 12,“ sdělil Marek Kukrle (VV)

Nová podoba koaliční smlouvy reflektuje nedávné změny na radnici. „Nově ustavená koalice nadále ctí programy jednotlivých stran, pro které byli její členové zvoleni,“ uvedl Jaroslav Nedvěd (Klub ČSSD)

Zásadní změny nečekají ani Programové prohlášení Rady městské části Praha 5. „Dokument projde pouze revizí, abychom se zaměřili na projekty, jejichž realizaci od nás očekávají naši občané. Aktualizace proběhne s ohledem na dosavadní zkušenosti, které jsme od voleb získali, a časové možnosti, které nám poskytuje blížící se konec volebního období,“ doplnil Mgr. Patrik Havlíček, předseda Klubu zvolených za TOP 09 a Nezávislých.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků