Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Radegast

Nošovice zažijí největší Radegast den v historii

Na novém místě v těsné blízkosti pivovaru vypukne v sobotu 15. září v Nošovicích Radegast den a nabídne program na sedmi scénách. K největším lákadlům patří kapely Chinaski, No Name, Mandrage a Charlie Straight. Na milovníky hořkého piva čeká Radegast nefiltrovaný ležák. Vstup na akci je zdarma.

Ilustrační foto Foto: Radegast
Nošovice zažijí největší Radegast den v historii

Pivo se bude čepovat ze 75 výčepních kohoutů. Chybět nebudou adrenalinové zážitky a výzvy pro pravé chlapy. Jednou z nich je i možnost se proletět nad areálem ve vrtulníku. Program začíná v Nošovicích v 11.00 hodin. Pořadatelé zajistili posílení autobusových i vlakových spojů z Ostravy a Frýdku-Místku. 

Hned ve 12.30 vystoupí skupina Mandrage. První velká hvězda, slovenská kapela No Name, se představí už v 15 hodin. Následovat budou Charlie Straight, VSPH, Děda Mládek Illegal Band, Wohnout a Chinaski, kteří zahrají své hity od 21.45 hodin. 

Na slavnosti se jezdí také za hořkým Radegast nefiltrovaným ležákem, který vaří nošovičtí sládci právě pro tento den. Lidé si dále budou moci rozšířit své znalosti o pivu a jeho správném čepování. A to nejen na exkurzní trase pivovarem, ale také přímo na jedné ze scén. Pod vedením obchodního sládka tam bude probíhat škola správného čepování a péče o pivo. 

Chybět nebude řada adrenalinových disciplín. Dostaň se z rokle či Vyzvi přírodní živel jsou názvy napovídající tomu, že půjde o nelehké chlapské úkoly. Na Radegast den bezpečně nezapomene vítěz soutěže Hlas se do služby, který si domů odnese 300 tisíc Kč.

Do Nošovic pojede speciální vlak z Ostravy s odjezdem v 9.00 hodin z hlavního nádraží. Z Frýdku-Místku pak budou jezdit vlaky i autobusy prakticky celý den. Jízdní řády a detailní informace k programu jsou k dispozici na stránkách www.radegast.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků