Hlavní obsah
Foto: ZOO Zlín

Nejen vánoční stromky, ve zlínské zoo září i sloni, nosorožci či žirafy

Od soboty 8. prosince se návštěvníci ZOO Zlín mohou pokochat vánoční atmosférou. Zahradu zpestří světelná výzdoba, která rozzářila prostory hlavního vstupu, zámku Lešná a parku. Tisíce světel vytváří hvězdy, komety, vánoční stromky, zvonky, rampouchy. Tradiční motivy doplní siluety exotických zvířat.

Foto: ZOO Zlín
Nejen vánoční stromky, ve zlínské zoo září i sloni, nosorožci či žirafy

Návštěvníci se tak mohou těšit na „zářící“ slony, nosorožce nebo žirafu. Nechybí ani skutečný vánoční stromek, ve který se proměnila impozantní jedle u pavilonu primátů.

Zoologická zahrada navíc prodlužuje i otvírací dobu. "Od soboty 8. prosince bude ve všední dny i během víkendů otevřeno od 8.30 do 17 hodin. Delší otvírací doba bude platit až do neděle 6. ledna 2013," informovala vedoucí oddělení marketingu Romana Bujáčková.

V neděli 16. prosince čeká návštěvníky další nabídka, u pavilónu primátů bude rozsvícen vánoční strom v podobě impozantní jedle. "Pokud chcete obdarovat naše zvířata, máte možnost dárky a dobroty dát právě pod vánoční strom," dodala Bujáčková. 

V doprovodném programu nebudou chybět ani vánoční koledy, tradice a zvyky v podání skvělého folklórního souboru Děcka ze Skoronic. Speciální překvapení chystá zoo i pro dospělé návštěvníky. Dárek nejen zahřeje, ale také provoní celé nádvoří u zámku Lešná. 

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně Štědrého dne, vánočních svátků, Silvestra i Nového roku. Pro vstup do zoo mohou návštěvníci využít zvýhodněné vstupné, které pro dospělé činí 80 Kč, pro děti 40 Kč, studenti a senioři zaplatí 60 Kč. Nižší vstupné platí do 28. února 2013. 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků