Hlavní obsah
Hudební nabídka městských slavností v Bohumíně. Foto: K3 Bohumín

Na městské slavnosti přijede do Bohumína kapela Slza

Kapely Slza, O5 a Radeček, Dalibor Janda, Holki, Hodiny a Maxíci dorazí v sobotu 15. června zazpívat na městské slavnosti do Bohumína. Ve zdejším Hobbyparku začínají úderem 14. hodiny. Kromě hudební scény čeká na návštěvníky atraktivní doprovodný program. Nejmenší se mohou těšit na dětskou stage.

Hudební nabídka městských slavností v Bohumíně. Foto: K3 Bohumín
Na městské slavnosti přijede do Bohumína kapela Slza

"Městské slavnosti každoročně přilákají kolem tří tisíc lidí. Proto pro ně hledáme co nejpřitažlivější program. Letos se nám podařilo dostat do Bohumína takové skupiny, které jsou atraktivní jak pro mladší, tak i starší generaci,“ řekl ředitel pořádající městské agentury K3 Bohumín Karel Balcar.

Zábavu si užijí nejen dospělí, ale i děti. Pro ty je připravena dětská scéna s animátorkou, která nabídne kreativní či balónkový workshop. Vyrábět se budou odznaky či placky. Kromě toho je pro nejmladší ročníky připravena spousta her. K dispozici budou i nejrůznější atrakce - skákací hrady a trampolíny, ruské kolo, historický kolotoč, elektrická autíčka, také malování na obličej nebo tetování pomocí metody airbrush. Zájemci si budou moci vyzkoušet i 3D realitu, čeká na ně například virtuální střelnice. A letos se budou děti moci projet i na ponících.

„Letošní novinkou budou projížďky na ponících nebo v kočáře taženém koňmi přilehlým parkem Petra Bezruče. Pro cyklisty je připravena bezplatná úschovna kol v letním kině. A ekologicky zaměření návštěvníci si budou moci zapůjčit za padesátikorunu vratné kelímky na pivo či nealko s logem „ká trojky“, vyjmenovává Jan Fedorowicz z K3 Bohumín.

Na příchozí čekají grilované speciality, sladkosti, letní dobroty a nebude chybět ani pestrá pivní nabídka, a to jak z tradičních, tak malých pivovarů. Čepovat se bude třeba místní Skřečoňský žabák, který letos získal titul Regionální potravina. Vstupné na bohumínské městské slavnosti je 80 korun, děti zaplatí 50 korun.

HUDEBNÍ PROGRAM

14:00 Maxíci
15.30 Hodiny
17:00 Holki
18:30 Dalibor Janda
20:00 O5 a Radeček
21:30 Slza

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků