Hlavní obsah
Petra a Radovan Královi v muzikálu Divotvorný hrnec. Foto: Zdeněk Němec

Muzikál Divotvorný hrnec se loučí se Zlínem

Téměř vyprodaná je derniéra muzikálu Divotvorný hrnec v Městském divadle Zlín, která se odehraje v pátek 5. prosince v 19 hodin ve Velkém sále. Pod režií této inscenace je podepsaná umělecká šéfka zlínského divadla Hana Mikolášková.

Petra a Radovan Královi v muzikálu Divotvorný hrnec. Foto: Zdeněk Němec
Muzikál Divotvorný hrnec se loučí se Zlínem

Od premiéry, která se uskutečnila 15. června 2013, vidělo muzikál během 34 repríz téměř 17 000 diváků.

Pohádkový příběh broadwayského hitu Finian´s Rainbow se v překladu slavné české divadelní dvojice V+W proměnil v komediální muzikál o odvaze snílků, kteří se nebojí zdolat třeba půlku světa proto, aby našli pohádkové štěstí v místech, kde končí duha. Na úspěchu mají podíl i písně jako Jakpak je dnes u nás doma?, Tam za tou duhou, S čertem si hrát a další. 

V muzikálu hrají a zpívají v hlavních rolích Jan Leflík, Zdeněk Julina, Petra Králová a Radovan Král, kromě nich se na jevišti vystřídá dvacítka dalších hereckých tváří.

V novém roce 2015 nastuduje umělecký soubor Městského divadla Zlín pod režijním vedením Hany Mikoláškové nejslavnější polský muzikál o nejznámějším slovenském hrdinovi Jánošíkovi pod názvem Na skle malované. Na premiéru se diváci mohou těšit 25. dubna.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků