Hlavní obsah
Hasiči a záchranáři na místě výbuchu. Foto: Ondřej Kořínek

Muž utrpěl popáleniny při výbuchu plynu v Praze

V úterý 11. října došlo při svařování potrubí k výbuchu plynu v Kubelíkově ulici v Praze 3. Jeden muž utrpěl popáleniny, další dva zranění nebyli.

Hasiči a záchranáři na místě výbuchu. Foto: Ondřej Kořínek
Muž utrpěl popáleniny při výbuchu plynu v Praze

Jak již Novinky krátce informovaly, k události došlo krátce po jedenácté hodině v jednom z vchodů v technické místnosti. Tři muži tam svařovali potrubí a při této opravě se zbytkový plyn nahromadil v místnosti, kde poté došlo k výbuchu. Výbuch byl tak silný, že poškodil dveře do místnosti.

Jeden z mužů byl popálen v obličeji a na zádech, záchranáři, kteří byli nedaleko tohoto místa u jiného případu, poskytli zraněnému muži první pomoc. Na místo se dostavil i lékař a muž byl převezen do nemocnice.

Dvě jednotky hasičů, které neprodleně dorazily na místo, odvětrávaly místnost spolu s nezraněnými dělníky. Okolí místa uzavřeno nebylo. Událost vyšetřují kriminalisté, kteří zjišťují, jestli nedošlo k porušení bezpečnosti práce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků