Mostečtí stolní hokejisté skončili v Českomoravském poháru družstev šestí

Novinky, Martin Kučera

V sestavě Petr Henych, Matěj Šanoba a Patrik Purket vyrazil tým BHC StarColor do Brna na devatenáctý ročník Českomoravského poháru družstev v billiard-hockeyi šprtci.

Billiard-hockey šprtec – ČMP družstev & Pohár SDS Exmost

V deseti jednokolových zápasech dosáhli Mostečtí poměrně nezvyklé bilance tří výher, šesti remíz a jedné prohry. To jen těsně nestačilo na postup do finálové pětice. BHC StarColor Most obsadil v Českomoravském poháru šesté místo. Vítězství obhájili modřičtí Dragoni.

V Brně mostečtí nastoupili také do turnaje jednotlivců. Matěj Šanoba v pěti zápasech čtyřikrát zvítězil a jednou remizoval a obsadil druhou příčku, jen o pomocné body za vítězným Procházkou z Boskovic. Purket byl sedmý, Henych osmý.

Středisko volného času Most již vypsalo kroužky pro školní rok 2016/17 a jsou mezi nimi také všechny tři stolní hokeje, které se v Mostě soutěžně hrají. Přihlášky do kroužků stolního hokeje i do všech ostatních je možné vyřídit na webu SVČ Most – www.svc-most.cz.

VÝSLEDKY – BILLIARD-HOCKEY ŠPRTEC:

Českomoravský pohár družstev – 19. ročník: 1. Dragons Modřice „A“, 2. Doudeen Team, 3. Prague NHL…, 6. BHC StarColor Most

Pohár SDS Exmost – Český pohár, kat. ČP12: 1. Josef Procházka jun. (BHK Orel Boskovice), 2. Matěj Šanoba (BHC StarColor Most), 3. Jakub David (BHK Orel Boskovice)…, 7. Patrik Purket, 8. Petr Henych (oba BHC StarColor Most)