Hlavní obsah
Foto: archiv BHC Most

Most hostí mezinárodní mistrovství ČR ve stolních hokejích

Po třech letech bude mostecké Středisko volného času opět hostit vrcholný mezinárodní turnaj stolního hokeje. Pod souhrnným a již tradičním názvem United Energy Víkend stolního hokeje se zde ve dnech 11. - 13. října odehraje pět turnajů ve třech stolních hokejích.

Foto: archiv BHC Most
Most hostí mezinárodní mistrovství ČR ve stolních hokejích

V pátek dopoledne odstartuje celý program billiard-hockeyovým turnajem nižší kategorie o Pohár StarColor. Páteční podvečer bude vyhrazen United Energy Czech Open v air-hockeyi.

Hlavním soutěžním dnem pak bude sobota a v něm především United Energy Czech Open v billiard-hockeyi šprtci. Stejný název nese i turnaj v táhlovém hokeji Chemoplast. Víkendové klání uzavře v neděli týmová soutěž o Pohár WTHA v billiard-hockeyi šprtci.

Pořadatelům již potvrdili svou účast polští, slovenští a ruští hráči. Premiérově se na turnaji v České republice představí Baskové, naopak do Mostu pravděpodobně nedorazí zástupci švédského stolního hokeje. Startovní listiny turnajů se ještě mohou rozrůst. Čeká se např. na rozhodnutí Maďarů a Němců, ale také na výsledek vízové procedury pákistánské reprezentace.

Hodně pestré pak bude složení českých účastníků. Zatímco v pátek se zřejmě představí hlavně mladí hráči z Mostecka, v sobotu by měla nastoupit i většina domácí špičky. S výjimkou nedělní soutěže družstev si může přijít zahrát prakticky kdokoli. Vítáni jsou i fanoušci stolního hokeje či jednotlivých účastníků.

Vedle reklamních partnerů se na financování akce podílí také statutární město Most.

Program soutěží:

Pátek 11. 10. 2019

09:00 Pohár StarColor – billiard-hockey šprtec

17:00 United Energy Czech Open – air-hockey

Sobota 12. 10. 2019  

10:00 United Energy Czech Open - billiard-hockey šprtec

18:00 United Energy Czech Open - táhlový hokej Chemoplast

Neděle 13. 10. 2019

10:00 Pohár WTHA (družstva) – billiard-hockey šprtec 

Předpokládané počty účastníků:

Počet účastníků: zhruba 150 hráčů a hráček

Počet zúčastněných zemí: 6 - 7

Kategorie: muži, ženy, junioři, družstva

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků