Hlavní obsah
Foto: Martin Hradečný

Mladí studenti pedagogických škol si užili krnovskou After párty

Každoroční After párty hudebního festivalu pedagogických škol v Kofola music clubu se pořádně vydařila. Letos se akce uskutečnila ve čtvrtek 1. března.

Foto: Martin Hradečný
Mladí studenti pedagogických škol si užili krnovskou After párty

Celý Krnov ožil třídenním hudebním festivalem, který se uskutečnil od středy 29. února do pátku 2. března. Na něm si mezi sebou poměřili své síly studenti z různých středních pedagogických a vyšších odborných škol. Mladí hudebníci odborné porotě předvedli hru na klavír, varhany, akordeon, ale také klasický, vokální, muzikálový nebo sborový zpěv.

Součástí třídenního hudebního festivalu byla i úžasná After párty v Kofola music clubu v Krnově. Po celou dobu byl zaplněný taneční parket a mladí studenti na něm ukázali své taneční kreace. Bylo vidět, že nejenom ovládají zpěv, ale také tanec. Někteří v průběhu večera využili i různé hry, jako jsou šipky nebo stolní fotbálek.

„Líbí se mi tu a všichni si to tu na parketě užíváme,“ pochlubila se Bára, studentka čtvrtého ročníku z Prahy.

Co na celou akci říká provozovatel Kofola music clubu a také DJ celého večera Martin Hradečný? „After párty se zdařila na výbornou. Byla zaplněná malá scéna a nechyběli spontánně se bavící studenti, kteří svůj večírek před odchodem završili sborovým zpěvem. Potěšila mne hlavně ta jejich spontánnost. Takto bezprostředně se tady odehrálo mnoho akcí a v tom je právě ta síla. Hrálo se převážně na přání a všichni se výborně bavili,“ uzavřel Martin Hradečný.

Více naleznete na portálu www.studio-sta.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků