Hlavní obsah
Záverečná děkovačka roztleskala Městský dům kultury v Sokolově Foto: Jan Bureš

Mirákl zakončil úspěšnou sezónu Beneficí

Mladé tanečnice i tanečníci předvedli v Sokolově poslední květnovou sobotu svým rodičům, příbuzným a přátelům své nejúspěšnější choreografie. Úřadující Mistři mistrů ČR ukázali, že si tento titul oprávněně zaslouží.

Záverečná děkovačka roztleskala Městský dům kultury v Sokolově Foto: Jan Bureš
Mirákl zakončil úspěšnou sezónu Beneficí

Stovka malých i větších tanečnic a tanečníků z Taneční skupiny Mirákl uzavřela svou veleúspěšnou sezónu Beneficí pro své nejbližší. Městský dům kultury v Sokolově se tak roztančili těmi nejúspěšnějšími vystoupeními dětí z Ostrova a Sokolova.

Vedoucí a choreografka souboru Andrea Burešová měla těžkou práci, neboť z dvaceti šesti nejúspěšnějších vystoupení, které postoupily na mistrovství republiky, bylo nutné vybrat jen některé. To se podařilo na jedničku a večer měl švih a spád. „Každé vystoupení bylo jako, kdyby jej tančili na mistrovském pódiu,” uvedla Andrea Burešová.

Diváky, ale i účastníky čekalo na závěr malé překvapení. Rodiče svým dětem připravili kromě pohoštění také své taneční vystoupení, kterým pobavili a roztleskali celý sál. Nejmenší tanečníci dostali ještě jeden dárek, za to, jak skvěle tančili celou sezónu, pojedou společně do zábavního parku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků