Hlavní obsah
Foto: Promo

Milostný trojúhelník zažijí diváci ve Vsetíně

Známí herci Aňa Geislerová, Martin Zbrožek a Lukáš Pavlásek vtáhnou diváky do svého Milostného trojúhelníku, a to 7. února od 19.00 hodin ve velkém sále vsetínského domu kultury.

Foto: Promo
Milostný trojúhelník zažijí diváci ve Vsetíně

Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Průběh představení tak připomíná chůzi po laně, kde hrozí nebezpečí pádu a zároveň, když se vše daří, máte pocit, že se dotýkáte hvězd. Situace, postavy, zápletky, charaktery, písničky i tance, to vše se rodí až na jevišti přímo ve světlech právě vznikajícího představení.

Herci a publikum se najednou v roli scénáristů i režisérů propadají do světa fantazie, do společného tvoření hry.

Milostný trojúhelník tematicky čerpá ze života samotného, ale i z různých snových a intuitivních zážitků, noří se do nekonečného a neuchopitelného světa fantazie. To, co ve všech jimi vytvořených hrách převládá, je humor, smysl pro detail, střih a karikaturu běžných postupů a životních situací.

Příběhy, které se takto vynoří z přítomnosti a atmosféry daného okamžiku, ožijí jen pro tento jediný večer a už se nikdy nezopakují. Proběhne drama, několik srdceryvných scén, komických paradoxů, absurdních až snových výjevů - a nakonec vás překvapí, že na jevišti byli jen herci, světla a pár rekvizit...

Předprodej vstupenek online a na pokladně kina Vatra zahájen. Další informace: www.dkvsetin.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků