Hlavní obsah
Foto: Ondřej Vylíčil

Master v moderních šipkách uvítá premiérově Nová Ves nad Popelkou

V sobotu 14. září se v Nové Vsi nad Popelkou uskuteční další významný podnik šipkařské sezóny 2019. V místním sále Kulturního domu se odehraje předposlední z letošních Masterů, které jsou pro krajské i republikové žebříčky bodově zvýhodněny.

Foto: Ondřej Vylíčil
Master v moderních šipkách uvítá premiérově Nová Ves nad Popelkou

Program akce je tradičně nabitý soutěžemi různých druhů. Vše odstartují dámy, které v 9 hodin rozehrají úvodní kolo 12. ročníku ligové soutěže družstev Královéhradecka.

Hodinu po nich přijdou na řadu také pánové, kterým vypukne turnaj TOP, do kterého nastoupí šestnáctka nejúspěšnějších hráčů východních Čech současnosti. Dále bude hned po skončení ženské ligy spuštěn také TOP turnaj žen, a to za účasti osmičky aktuálně nejlepších hráček kraje.

Nabité dopoledne nebude patřit pouze dospělým. V 9:30 hodin dostanou prostor děti potažmo mládež, kterou čekají minimálně dva individuální turnaje.

A to není zdaleka vše. Po poledni přijde čas na individuální otevřené turnaje tzv. Nominační Mastery. K nim nastoupí dospělí, kteří ve dvou kategoriích (ženy, muži) odehrají nejprve turnaje jednotlivců a později i dvojic.

Všechny soutěže, vyjma ženské ligy a turnajů TOP, jsou otevřené a to znamená, že zapojit se mohou i neregistrovaní.

Partnery akce jsou cestovní kancelář Luna Tour Trutnov, společnosti Willcap Trutnov a Mlejnek Jičín, restaurace-penzion Babylon Lomnice, Lomnický pivovar, obec Nová Ves a Královéhradecký kraj.

Další informace o podniku lze vyhledat na webové stránce události master.navrchol.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků