Hlavní obsah
Akrobatické letadlo Red Bull Foto: Adam Kajtar Photography

Letiště v Letňanech bude hostit soutěž v letecké akrobacii

Letiště v pražských Letňanech bude v sobotu 16. června hostit první ročník evropské letecké soutěže v akrobacii a freestylu-Aerobatic freestyle challenge.

Akrobatické letadlo Red Bull Foto: Adam Kajtar Photography
Letiště v Letňanech bude hostit soutěž v letecké akrobacii

Této soutěže se zúčastní piloti, kteří se v nejvyšší kategorii Unlimited umisťují na mistrovství Evropy a světa do první dvacítky, a také piloti Red Bull Air Race.

Pro diváky je již od rána připraven bohatý program včetně soutěží partnerů celé akce. Dopoledne budou k dispozici i vyhlídkové lety pro zájemce, při kterých bude možné vidět letadla, která již budou na letišti i ze vzduchu.

K vidění bude kromě akrobatických závodů i výsadek parašutistů, akrobatický kluzák FOX, vrtulník R44 nebo historický letoun AVIA BH-5.

V odpoledních hodinách po vyhlášení soutěže a ukázky historického letounu bude následovat koncert hudební skupiny Support Lesbiens.

Vstupné v předprodeji stojí 250 Kč, na místě 350 Kč. Navíc je možnost koupi VIP vstupenky, která opravňuje držitele k občerstvení po dobu akce a vstup na after-party v Hard-Rock café.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků