Hlavní obsah

Domov pro seniory - Akátový dům, Městečko 52, Rajhrad, pořádá v květnu množství kulturních a vzdělávacích pořadů nejen pro svoje obyvatele, ale i pro širokou veřejnost.

Květnové pořady v Akátovém domě

Ve čtvrtek 3. května ve 14.00 hodin se uskuteční povídání s odborníkem Milanem Smutným na téma protetika, ortopedické obuv a vložky. Ve středu 9. května ve 14.00 hodin to bude hudební pořad Zpívánky manželů Procházkových.

Ve středu 16. května v 15.00 hodin zazní Koncert ke Dni matek. Zahraje Komorní kvarteto Brno s repertoárem klasických i populárních melodií a operních árií.

V úterý 22. května ve 14.00 hodin vystoupí žáci ZUŠ Rajhrad pod vedením učitelky Blanky Bartlové s tanečním a hudebním pásmem. Na své si přijdou zejména milovníci houslí, flétny a kytary. V závěru vystoupí se sólem na housle žákyně ZUŠ Újezd u Brna Emma Mikšíková.

Ve středu 23. května od 15 do 17 hodin bude rodina Denkova vyprávět o své dobrodružné plavbě kolem světa. Ve středu 30. května od 14.00 hodin si účastníci vyslechnou přednášku MUDr. Richarda Součka Účinek léčivých rostlin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků