Hlavní obsah
Kralupské koupaliště patří mezi středočeskou špičku a v těchto horkých dnech jeho branou průběžně procházejí mnohatisícové návštěvy. Foto: Martin Tlustý

Kralupští mají po ránu plavání zdarma

Kralupská sportovní spol. s r.o., která spravuje většinu kralupských sportovišť včetně letního koupaliště, se rozhodla zásadním způsobem podpořit ranní kondiční plavání, a proto je v Kralupech během letošního měsíce srpna mezi šestou až osmou hodinou ranní kondiční plavání na zkoušku zcela zdarma.

Kralupské koupaliště patří mezi středočeskou špičku a v těchto horkých dnech jeho branou průběžně procházejí mnohatisícové návštěvy. Foto: Martin Tlustý
Kralupští mají po ránu plavání zdarma

Každé pondělí až pátek je však třeba dorazit mezi šestou ráno a nejpozději po sedmé hodině vstoupit do bazénu. Zde se mohou kondiční plavci v takřka prázdném velkém bazénu věnovat obvyklým plaveckým disciplínám dle libosti, avšak nejpozději k osmé hodině dopolední musí všichni kondiční plavci velký bazén, respektive celý areál kralupského koupaliště, vždy definitivně opustit. Během sobot a nedělí se ranní kondiční plavání neprovozuje.

Na všechny plavce dohlíží kvalifikovaný plavčík nebo plavčice. Během rána probíhají na ostatních bazénech a dalších zařízeních koupaliště čistící a údržbářské práce, což může zapříčinit případná menší přístupová omezení k velkému bazénu. Kondičně plavat přicházejí studenti i dříve narození. Ráno má tu výhodu, že velký bazén je takřka prázdný a plavci nemusí obeplouvat v bazénu jinak mnohdy postávající osoby.

V úterý 4. srpna jsme ve velkém bazénu po sedmé hodině napočítali dvanáct plavců a plavkyň. Podle slov většiny z nich si takto udržují svoji kondici již dlouhodobě. Mnozí jsou též členy místního plaveckého oddílu a klidné ráno jim maximálně vyhovuje! Studentům jde po ranní rozplavbě prý učení lépe do hlavy, manažeři si zase před horkým a povětšinou hektickým dnem u počítačů nebo notebooků rozhýbají své ztuhlé svaly.

Je jenom na vás, jestli srpnovou nabídku bezplatného ranního kondičního plavání ve všedních dnech od Kralupské sportovní dokážete aktivně využít. Pokud ne, můžete na tuto možnost upozornit členy své rodiny, přátele i známé. Stávající mimořádně teplé počasí je pro kondiční plavání pěkně po ránu totiž mimořádně vhodné.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků