Hlavní obsah
Upoutávka na bazar. Foto: archiv KORUNKA LUHAČOVICE

Korunka Luhačovice otevře pro milovníky módy charitativní bazar

Jeden z dalších charitativních projektů připravuje na druhou listopadovou neděli nezisková organizace Korunka Luhačovice. Charitativní bazar oblečení a módních doplňků se uskuteční 13. listopadu od 9.00 do 16.00 hodin v prostorách zlínského zámku.

Upoutávka na bazar. Foto: archiv KORUNKA LUHAČOVICE
Korunka Luhačovice otevře pro milovníky módy charitativní bazar

Mezi prodávaným zbožím bude i oblečení od známých osobností, které se takto rozhodly podpořit charitativní projekty KorunkyLuhačovice.

„Výtěžek z prodeje oblečení a módních doplňků věnujeme na pomoc vybranému dítěti nebo rodině. Finanční nebo materiální dary předáme během našeho Vánočního koncertu dětem, který se uskuteční 10. prosince v Luhačovicích,“ řekla ředitelka Korunky Luhačovice Veronika Záhorská.

Už teď se dětské, dámské i pánské oblečení a doplňky Korunce Luhačovicepostupně hromadí.

Lidé věci mohou darovat až do soboty 12. listopadu do 12.00 hodin ve Zlíně, v Květinářství Halky Adamové. „Během bazaru budeme nabízet velmi zajímavé kousky, které se budou prodávat za symbolické ceny. Určitě je bazar vhodný pro ty, kdo by si rádi něco pěkného pořídili, ale nechtějí nebo nemohou za značkové oblečení utrácet velké peníze,” podotkla Veronika Záhorská s tím, že Korunka Luhačovice již podobný bazar realizovala v Luhačovicích, a právě tam sklidil mezi lidmi velký zájem a byl úspěšný.

Už teď se do výzvy zapojili také fotbalisté z FC FASTAV Zlín, kteří věnují něco ze svých šatníků. Podle dostupných informací se do akce připojí i další patroni pořádající neziskové organizace. Během prodejního odpoledne bude otevřena také zámecká kavárna, kde si lidé budou moci dát něco dobrého a strávit s Korunkou Luhačovice příjemné nedělní chvíle. Utržené peníze poputují konkrétním dětem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků