Hlavní obsah
Dark Gamballe Foto: Dark Gamballe

Konec světa bude, hlásí organizátoři festivalu v Lipově

Konec světa v letošním roce rozhodně bude, hlásí organizátoři festivalu v Lipově. Hudební Konec světa fest se tu uskuteční v pátek 21. prosince.

Dark Gamballe Foto: Dark Gamballe
Konec světa bude, hlásí organizátoři festivalu v Lipově

Představí se kapely jako např. Wohnout, Prague Conspiracy, Dark Gamballe, Segment či Huménečko. „Protože se spousta lidí tohoto data bojí, rozhodli jsme se jim poskytnout hudební zábavu," prozradil původ festivalu jeden z organizátorů Jan Dulis.

Vstupenky, které jsou v předprodeji od 12. listopadu, lze zakoupit v Hostinci U Maňáků v Lipově, v Record music v Uherském Hradišti a v CD bazaru ve Veselí nad Moravou za 200 Kč. Na místě pak budou za 250 korun. VIP vstupenky, díky kterým je možné osobní setkání s kapelami, získání jejich autogramů na památku či bude možnost se s nimi vyfotit (v ceně je i občerstvení v podobě švédského stolu) jsou za 500 Kč - jejich počet je omezen.

Rezervovat si lístek je možné také přes email na adrese konecsvetafest@seznam.cz. Festival začne ve 20.00 hodin v sále lipovské sokolovny. Více informací získáte na www.facebook.com/konecsvetafest.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků