Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Magistrát města Zlína

Koncert otevře novou sezonu Památníku Tomáše Bati

Novou sezonu Památníku Tomáše Bati ve Zlíně zahájí večerní koncert. Uskuteční se v pátek 15. května od 20 hodin a vystoupí na něm akordeonista Vojtěch Szabó a zpěvačka Julie Vajdáková.

Ilustrační foto Foto: Magistrát města Zlína
Koncert otevře novou sezonu Památníku Tomáše Bati

Na místě, v prostoru Památníku, bude moci vystoupení sledovat 30 posluchačů. Účast je nutné rezervovat předem na e-mailu pamatnikbata@zlin.eu (rozhoduje pořadí). Vstup je zdarma.

Všichni ostatní mají možnost sledovat koncert z pohodlí domova na streamu. Stačí se jen připojit na Facebook Živý Zlín, kde stream poběží online: https://www.facebook.com/zivyzlin/. Je vytvořena i FB událost: Kultura ŽIVĚ a na NETU: Vojta Szabó & Julie Vajdáková

Záznam koncertu a další zajímavosti ze zlínské kultury budou k dispozici také na webu www.zivy-zlin.cz. Právě ve spolupráci s projektem Živý Zlín je koncert organizovaný.

Otevírací doba během sezony:

Od května do září je Památník Tomáše Bati otevřený po celý týden kromě pondělí. Průvodci už nyní nabízí komentované prohlídky pro veřejnost. První prohlídka startuje v 10 hodin, poslední končí 17. hodinou.

Nadále platí, že interiér Památníku je přístupný pouze s průvodcem, proto se do něj vchází přes infopoint, sídlící ve vedlejší budově gymnázia (vlevo od Památníku). Zhruba 100 kroků na konci budovy je samostatný vchod.

Až do odvolání je třeba při návštěvě Památníku dodržovat zvýšená hygienická opatření:

• odstupy mezi lidmi minimálně 2 metry

• neustále chráněný nos a ústa rouškou/šátkem/nákrčníkem apod.

• prohlídková skupina o maximálním počtu 10 osob

• uvnitř infopointu budou moct být v jeden okamžik přítomni maximálně dva návštěvníci

• dezinfekce rukou před vstupem do objektu

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků