Hlavní obsah
KOMEDY FEST 2017 Foto: archív autora

Komedy fest 2017 - Hvězdy humoru opět v Plzni

Západočeská Plzeň se opět promění v město humoru. Od 28. května do 3. června se zde uskuteční už 4. ročník Komedy festu.

KOMEDY FEST 2017 Foto: archív autora
Komedy fest 2017 - Hvězdy humoru opět v Plzni

Sjedou se sem hvězdy českého tradičního i novodobého humoru. Zváni jsou tak všichni, kteří se rádi baví, smějí a chtějí se potkat s těmi, kteří humor šíří.

Festival humoru Komedy fest je největší přehlídkou tradičního i novodobého humoru. Jako první festival svého druhu u nás se zaměřuje na rozmanitý humor v podání komedií profesionálních činoherních divadel, one man/woman show, improvizací, talk show, hudebních a stand-up vystoupení. Úsměvná atmosféra festivalu uvádí pestrý humor z celé České republiky do centra Plzně. 

„Letošní již 4. ročník festivalu zásadním způsobem inovuje svojí stávající strukturu, kterou se rozroste jak o počet představení, účinkujících, míst konání, tak i o celkovou kapacitou diváků. Spojením tradiční verze festivalu pořádané v Měšťanské besedě s novou letní open air edicí, dojde k souvislé platformě,” informoval producent a hlavní organizátor Komedy Festu Jiří Turek.

V rámci slavnostního zahájení budou předány ceny za dlouhodobý přínos českému humoru. Součástí zahájení 28. května bude bohatý celodenní program pro veřejnost. Vstup je zdarma.

3. června se v Amfiteátru OC Plzeň Plaza uskuteční Open air, který bude pro návštěvníky festivalu velmi atraktivní.

Kdo přijede?  

Lukáš Pavlásek, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jakub Kohák, Ester Kočičková, Anna Polívková, Jiří Schmitzer, Těžkej Pokondr, Zdeněk Izer, Tomáš Matonoha, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Bohouš Klepl, Tomáš Měcháček, Karel Hynek, Vojtěch Záveský a mnoho dalších….

Kromě účinkujících V.I.P. osobností přijede do Plzně i řada osobností ze světa šoubyznysu. Detaily jejich účasti a další zapojení v programu se momentálně ještě dolaďuj. I v minulých ročnících navštívila Komedy fest celá řada známých osobností, včetně Jiřího Lábuse, Ondřeje Sokola, Lukáše Langmajera, Báry Hrzánové, Simony Babčákové nebo třeba Simony Stašové...

Kde se Komedy fest koná?  

30. 5. - 2. 6. Měšťanská Beseda

3. 6. - Amfiteátr OC Plzeň Plaza

Podrobné informace o programu i prodeji vstupenek najdete na webu Komedy fest.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků