Hlavní obsah
PSH Foto: Lukáš Wagneter, Red Bull Media House

Klub Kaiser 53 nabídne návštěvníkům karlovarského festivalu nejlepší hudební party

Návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se mohou těšit na první oficiální multižánrový pop-up klub, který bude mít ve své režii label Big Boss. Klub Kaiser 53 otevře své dveře po šest nocí během zmíněného festivalu v budově historických Lázní 1.

PSH Foto: Lukáš Wagneter, Red Bull Media House
Klub Kaiser 53 nabídne návštěvníkům karlovarského festivalu nejlepší hudební party

Za klubem Kaiser 53 stojí pravidelný účastník festivalu Vladimir 518, který s pomocí labelu Bigg Boss připravil projekt představující to nejlepší z podhoubí současné domácí hudební scény.

„Celý koncept i program jednotlivých večerů je sestaven tak, aby se návštěvníci po dni plném filmových zážitků mohli potkat v klubovém prostředí, poslechnout si kvalitní hudbu či zajít na netradičně pojatou party,“ uvedl Stefan Motika z produkce Bigg Boss, který celý projekt společně s Vladimirem připravuje.

Zároveň dodal, že kromě zmíněných headlinerů jednotlivých večerů se o zábavu návštěvníků budou starat také osvědčení DJs jako jsou například Robot, Jorgos, Vegy, Orion, Trafik, Nerz či Double J. 

Lázně budou každý večer vypadat jinak, a to nejen díky programu, ale i díky jejich atmosféře, kterou budou ladit přední domácí VJs. Pro návštěvníky festivalu je navíc večer strávený v klubu Kaiser 53 poslední šance, kdy je možné Lázně 1 zažít v jejich původní podobě před plánovanou rekonstrukcí. Ke správné náladě všech zúčastněných zaručeně přispějí i krásky z týmu JägerBeets se zásobou ledově namražených drinků. 

Návštěvníci, kteří ani na filmovém festivalu nepřestávají lovit nové hudební zážitky, se mohou těšit celkem na pět hudebních party. Neděle 1. 7. bude převážně ve znamení hip hopových rytmů, vystoupí PSH, Maniak, MC Gey a Black Angelika. V pondělí 2. 7. zahrají Lazer Viking, The Altavists, FVTVRE a WWW. Středa 3. 7. bude patřit legendární partě J.A.R., pátek 6. 7. bude v režii DJs Lumiere, Lucas Hulan, Loutka, Bidlo. Festivalový program klubu Kaiser 53 pak v neděli 7. 7. ukončí party Addict, za kterou stojí Jakub Strach alias DJ NobodyListen. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků