Hlavní obsah
Návštěvníci se mohou těšit také na Jurský svět: zánik říše. Foto: DK Vsetín

Kinománii ve vsetínském kině Vatra zahájí Pat a Mat a ukončí dinosauři

Kinománie je přehlídkou těch nejúspěšnějších filmů pro děti a mládež, které se v uplynulé sezoně objevily v českých kinech. Mimo mnoha repríz vsetínské kino Vatra uvede i očekávané premiéry. Připraveny jsou také projekce pro školní družiny a oblíbená burza plakátů.

Návštěvníci se mohou těšit také na Jurský svět: zánik říše. Foto: DK Vsetín
Kinománii ve vsetínském kině Vatra zahájí Pat a Mat a ukončí dinosauři

Kinománie začíná v sobotu 9. června, kdy se v kině Vatra poprvé objeví populární kutilové ve svém novém filmu Pat a Mat znovu v akci. Od středy 13. června se bude hrát další český premiérový titul Backstage – dynamická lovestory z prostředí streetdance.

Pro družiny (ale i pro veřejnost) je připravena rozverná komedie Králíček Petr, vybrat si mohou ze dvou pátečních termínů 13. června nebo 22. června vždy ve 13:30. V neděli 17. června od 16:00 uvedeme norský pohádkový film Cesta za králem trollů. Premiérovou podívanou pro malé diváky budou animované Příšerky z vesmíru v sobotu 23. června.

Dnešní kina ovládají akční hrdinové a nejinak tomu bude i během Kinománie. Za poloviční vstupné (60 Kč) pro všechny budou ve dnech 18. – 21.6. znovu k vidění hity Pacific Rim: Povstání, Black Panther, Ready Player One: Hra začíná a Tomb Raider.

Pro středoškoláky je v programu v neděli 17. června v 18:30 premiéra snímku Já, Simon, komediální drama podle románu Becky Albertalli. V reprízách se objeví školní komedie Fakjů pane učiteli 3 a také mládeži do 15 let nepřístupný Deadpool 2.

Největší filmovou událostí měsíce června pak jistě bude pokračování dinosauří série Jurský svět: Zánik říše. Od 21. června se diváci mohou opět vydat na Isla Nubar, kde se probudila sopka a ohrožuje dinosaury, kteří před čtyřmi lety uprchli z klecí a výběhů zábavního parku. Trikový velkofilm bude kino Vatra uvádět ve všech dostupných verzích, tj. ve 3D i 2D s českým dabingem a také ve 2D s českými titulky.

V rámci Kinománie se také uskuteční populární Burza plakátů, během které kino Vatra rozdává použité a nepotřebné filmové plakáty. Ty budou rozloženy ve foyer kina a každý si z nich může vybrat a odnést, co se mu líbí. 

Podrobný program Kinománie a informace o filmech naleznete na www.kinovatra.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků