Karvinští hokejbalisté opět vítězně

Novinky, Pavel Jaňurek

Dalším kolem dnes pokračovala extraliga staršího dorostu. Karviná bojovala proti Vsetínu.

Od úvodu utkání byli domácí HBK Intevo Karviná značně lepší než hostující celek ze Vsetína, hru měli pod kontrolou. Skóre otevřeli domácí a to hned v 1. třetině, kdy zásluhou Jakuba Szajtera vedli 1:0.

Po přestávce pokračovala karvinská převaha. Gólman soupeře měl velké štěstí a tak za celou třetinu padl do jeho brány pouze jediný gól. Do šaten šli hráči za stavu 2:0.

Poslední třetinu hostující tým úplně vypustil a tak se mohly projevit střelecké talenty karvinského hokejbalu. Jako na střelnici si musel připadat brankář Vsetína.

Střelecky se totiž prosadil nejprve kapitán domácích, Martin Vašek. Následovaly branky Dominika Římana, Dominika Barnošáka a Jakuba Libosky. Podruhé se ještě trefil Dominik Barnošák. Jediným zklamáním byl pro domácí celek gól soupeře, který zhruba v půlce třetí třetiny Vsetín vstřelil. Celkový stav zápasu HBK Intevo Karviná - HBC Vsetín je 7:1.