Hlavní obsah
Foto: Milan Haluška

Karvinské letní kino zahájí provoz začátkem července filmem Účastníci zájezdu

Už v pátek 5. července zahájí svou prázdninovou sezónu karvinské letní kino. Promítat se bude každý pátek a sobotu. Také v letošním roce připravil pro kino Městský dům kultury řadu zajímavých projekcí.

Foto: Milan Haluška
Karvinské letní kino zahájí provoz začátkem července filmem Účastníci zájezdu

Na první projekci si mohou karvinští diváci zajít v pátek 5. července, kdy kino ve 21.30 uvede film od Jiřího Vejdělka Účastníci zájezdu. Následující den, v sobotu 6. července se pak bude promítat dětem, potěší je Doba ledová 4: Země v pohybu, taktéž ve stejný čas.

Lidé se ale mohou těšit na další žánry. K vidění budou filmy jako Ve stínu, Prci, prci, prcičky: Školní sraz, Croodsovi, oba díly Twilight ságy a spousty dalšího.

S letní sezónou se v kině rozloučí 24. srpna, a to snímkem Líbáš jako ďábel od režisérky Marie Poledňákové. Promítání v červenci bude začínat vždy ve 21.30 a v srpnu pak ve 21.00. Kino pro návštěvníky připravilo i velmi vstřícné vstupné. Pohybuje se mezi padesáti až osmdesáti korunami.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků