Hlavní obsah
Foto: Jakub Škoda

Karatisté trénovali pod vedením mistra Jiřího Hrabala

Ostravské karatisty přijel před nadcházejícím mistrovstvím České republiky v Praze podpořit na trénink mistr bojových umění a držitel sedmého danu v Karate a titulu shihan pan Jiří Hrabal. Mistr vedl v Ostravě tříhodinový přípravný seminář na MČR.

Foto: Jakub Škoda
Karatisté trénovali pod vedením mistra Jiřího Hrabala

„S hlavním trenérem klubu panem Milošem Škodou se znám ještě z dob, kdy jsme oba aktivně závodili. Na spolupráci jsme se dohodli na letošním výcvikovém táboře klubu v posledním srpnovém týdnu. Domluvili jsme se na spolupráci pomocí vedení tréninkových seminářů zaměřených na kumite (souboj či trénink proti protivníkovi - pozn. red.). Prostě je na čase vychovat další mistry České republiky v karate,” uvedl mistr bojových umění Jiří Hrabal.

Předseda ostravského klubu karate konstatoval, že považuje Jiřího Hrabala za jednu z největších osobností českého karate. „Vychoval mistry světa v kumite a to mě utvrzuje v jeho schopnostech, známe se již opravdu hodně dlouho. Je to člověk na svém místě,” doplnil Miloš Škoda.

„Jsem rád, že se nám podařilo dojednat tuto spolupráci. Vytěží z toho hlavně členové reprezentace klubu a trenéři. Chtěl bych panu Hrabalovi poděkovat, že si na semináře udělal čas i při trénování svého Kick-boxerského klubu v Havířově,” konstatoval asistent hlavního trenéra Jakub Škoda.

Mistrovství České republiky se koná v Praze v neděli 2. listopadu 2014, Ostravu bude reprezentovat přes deset závodníků. „V listopadu tohoto roku absolvujeme s reprezentací velký počet turnajů, na konci kalendářního roku uděláme medailovou bilanci a zakončíme ho klubovými závody,” doplnila reprezentační trenérka klubu Veronika Škodová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků