Hlavní obsah
Záběr z nového videoklipu - na fotce, host kapely Zion Squad, Deadly Hunta z Velké Británie. Foto: Vítězslav Lužný

Kapela Zion Squad vydala nový videoklip

Rockers reggae kapela Zion Squad z Prostějova do světa vypustila nový videoklip k česko-anglické písni Mr. Harmony, na které spolupracovala s britským zpěvákem Deadly Huntou. Natáčelo se převážně v Opavě na konci prázdnin a výsledkem je první klip kapely Zion Squad v nové sestavě.

Záběr z nového videoklipu - na fotce, host kapely Zion Squad, Deadly Hunta z Velké Británie. Foto: Vítězslav Lužný
Kapela Zion Squad vydala nový videoklip

Song, který vznikl v produkci Karla Štula, zpěváka kapely, jste mohli zaslechnout v průběhu minulých týdnů v českých reggae rádiích a pořadech (např. radio Rastafari, Radio 1). Teď si ho můžete vychutnat i s videoklipem, který je k vidění na všech informačních kanálech kapely.

Klip vznikal převážně v Opavě za pomoci Wicked sound DJs v klubu Jam a Cafe Evžen. „Děkujeme všem, kteří na klipu spolupracovali. Hlavně kameramanovi Jendovi Hruškovi ze Zlína, který předvedl heroický výkon, a sponzorům, bez kterých by klip taky nevznikl. Díky patří i e-shopům KingJam a Nuff Respect a městu Prostějov,“ uvedl Vítězslav Lužný, klávesista kapely.

Kapela Zion Squad, hrající rockers reggae s převážně českými texty, vystupuje už něco přes 6 let a po několika personálních změnách zakotvila pevně na počtu 10 členů. Po prvním albu African Fyah se teď pomalu chystá na další a ochutnávku aktuálního zvuku Zion Squad si můžete vychutnat v nové nahrávce Mr. Harmony.

Videoklip najdete zde

Informační kanály kapely:

www.bandzone.cz/zionsquad
www.facebook.com/zionsquad
www.zionsquad.com

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků