Hlavní obsah
Simple Muffin Foto: Archiv Simple Muffin

Kapela Simple Muffin má nový videoklip

Česká rock-dance kapela Simple Muffin na koncertě v pražském Rock Café 17. února 2017 představí nové minialbum. Název je možná diskutabilní, ale jak jinak než Krysy kancelářský by se mohl jmenovat kus z této dílny.

Simple Muffin Foto: Archiv Simple Muffin
Kapela Simple Muffin má nový videoklip

Zprávou dne není jen to, že kapela vydává minialbum, ale také to, že vypouští do světa zbrusu nový videoklip k písni Třídní sraz. Texty dalších se nesou v duchu pohrávání si s osudy vrstevníků, které prokládají notnou dávkou ironie. A tak se dozvíte v podání této party o nenaplněné lásce bohatého šejka k Sereně Williamsové či se vám dostane vysvětlení, co se skrývá za názvem Korporát a píseň Lezec vám napoví, jak se dá ve firmě dělat kariéra.

Všechny písně postupně vznikly v koprodukci s producentem Martinem Ledvinou, který spolupracuje s celou řadou úspěšných interpretů, jako je Debbi, Aneta Langerová, Tomáš Klus a kapely Jelen či Mandrage.

Této povedené partičce není žádný žánr cizí. Můžete se tedy těšit nejen na jejich vlastní tvorbu, ale jistě se dočkáte při koncertu také taneční muziky, funku, popu, čardáše i šansonů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků