Hlavní obsah
Inekafe zahrají ve Valašském Meziříčí. Foto: Promo Inekafe

Kafáči nadělí publiku ve Valašském Meziříčí pod stromeček dárek v podobě koncertu

Slovenská punkrocková hudební skupina INEKAFE nadělí valašskomeziříčskému publiku pořádný vánoční dárek v podobě koncertu v sále Kulturního zařízení. Uskuteční se 28. prosince od 20.00 hodin a už teď jsou lístky k dostání v předprodeji.

Inekafe zahrají ve Valašském Meziříčí. Foto: Promo Inekafe
Kafáči nadělí publiku ve Valašském Meziříčí pod stromeček dárek v podobě koncertu

V listopadu loňského roku vydala skupina Inekafe dlouho očekávanou a doposud poslední desku, která nese název Právo na šťastie. Celých osm roků museli fanoušci téhle punkrockové slovenské skupiny čekat na její vydání, což se ale vyplatilo. Kritici ji označují za to nejlepší, co dosud vyprodukovali. O tom všem také svědčí vyprodané únorové turné napříč Českou republikou a Slovenskem.

Skupina IneKafe vznikla v roce 1995 a za dobu svého působení, jenž ukončili v roce 2006 vydala pět studiových alb debutové Vítaj!, Čumil, Je tu niekto?, Priebeh, Bez udania dôvodu a spoustu vynikajících hitů, ze kterých můžeme vybrat například známou píseň Ráno, Ružová záhrada, Spomienky na budúcnost nebo Čumil.

Poté se na několik roků odmlčeli a každý ze členů se vydal vlastní cestou. Dohromady se znovu dali v roce 2011, kdy vydali nové album Právo na šťastie a do éteru rádii vypustili skladby Petra po rokoch, pohodovou skladbu s nádechem SKA Ani minútu či Špinavé objatie.

Kromě několika koncertů v rámci letních festivalů oznámili, že další turné plánují až v roce 2015, kdy oslaví dvacetileté výročí založení kapely. Mezi tím vším si však naplánovali několik málo koncertů a právě jeden z nich bude i ve Valašském Meziříčí, kde rozhodně zazní všechny zmiňované skladby, takže se fanoušci mají na co těšit.

Vstupenky na prosincový concert Inekafe jsou již v předprodeji v Informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách M-klubu na www.kzvalmez.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků