Hlavní obsah
Hudební skupina Wohnout vystupí v sobotu 20. října na Jemnickém Podzim Festu. Foto: Wohnout

Jemnický Fest: Přijeďte svozovým autobusem z Dačic

Listí pomalu padá ze stromů a tím se hlásí plná síla podzimu. S tím je spojena i podzimní část Jemnického Festu, na kterém letos vystoupí hudební skupiny Wohnout, Nightwish revival, Crash Road, Remains of Force, Vigo, Martin Kubín s Veronikou Novakovou a taneční skupina 4K.

Hudební skupina Wohnout vystupí v sobotu 20. října na Jemnickém Podzim Festu. Foto: Wohnout
Jemnický Fest: Přijeďte svozovým autobusem z Dačic

V sobotu 20. října zažije jemnický kulturní dům již tradiční Jemnický Fest. Jeho podzimní část má opět nabitý program, ze kterého si vybere téměř každý.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodejích na informačním středisku v Jemnici a v Textil-Domino Dačice naproti městskému úřadu. Vstupenky jsou v předprodeji za 165 korun a lze je zakoupit i na místě.

Jemnický Fest přichází s novinkami

Pro návštěvníky z Dačicka si pořadatelé připravili svozový autobus. „Víme, že z této lokality k nám přijíždí nemalý počet lidí. Chtěli jsme jim vyjít vstříc, aby se mohli dostatečně bavit a nemyslet přitom na dopravu,“ říká jeden z pořadatelů Jirka Prokeš.

Z Dačic vyjede autobus od Prioru a bude zastavovat v Bílkově, Budíškovicích, Třeběticích a na třebětické křižovatce. Po skončení festivalu zase budou zájemci odvezeni zpět do svých obcí. Jízdenky je možné také zakoupit v předprodeji v Dačicích spolu se vstupenkami, kde zájemcům bude sdělen i přesný jízdní řád.

Kvůli rekonstrukci jemnické sokolovny se Jemnický Fest uskuteční v místním kulturním domě.

Aktuální informace jsou na Facebooku a na webu www.nkn.jemnice.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků