Jarní část sezóny zakončili mostečtí stolní hokejisté v domácím prostředí

Novinky, Martin Kučera

Jarní část sezóny zakončili stolní hokejisté Mostu v domácím prostředí regionálními soutěžemi.

Mostecké turnaje v billiard-hockeyi šprtci

Nejlépe z nich byl obsazen Pohár 15. ZŠ Most, při němž se představilo na pět desítek účastníků. Celkovým vítězem se stal Milan Dunka ze ZŠ Janov, hned za ním skončila vítězka kategorie žen a dívek Valentina Grimmová reprezentující oddíl Real Draci 18. ZŠ Most.

Turnaj v billiard-hockeyi šprtci byl také součástí Sportovního dne Gymnázia Most. Vítězství si odnesl favorizovaný Ondřej Černý (BHC StarColor Most „B“). Radost pořádající škole udělal Martin Potůček, celkově druhý a Michaela Stehlíková, která byla nejlepší v hodnocení žen.

Nekompletní šesté kolo 3. ligy družstev billiard-hockeye šprtce proběhlo na 18. ZŠ Most. Domácímu oddílu Real Draci 18. ZŠ Most se ale příliš nedařilo. Vedoucí příčku si naopak upevnil tým BHC 4. ZŠ Most.

Kromě šprtce se po delší době hrálo o body také v disciplínách air-hockey a táhlový hokej Chemoplast. Zatímco při Chemoplastu obsadili stupně vítězů favorité v čele s Lukášem Doležalem (Black Sharks Most), při air-hockeyi vyhrál překvapivě Jakub Novotný. Obě soutěže hostilo mostecké Středisko volného času.

V červenci a srpnu mají stolní hokejisté klid zbraní. Ale již od září je opět možné hrát, např. právě v SVČ Most, které mezi svými kroužky nabízí i všechny tři v Mostě provozované stolní hokeje. Do kroužků je možné se hlásit již teď na webu www.svc-most.cz.

VÝSLEDKY:

Pohár CorroTech – SVČ Most – air-hockey – Český pohár „B“: 1. Jakub Novotný (Most), 2. Lukáš Doležal, 3. Petr Kusý Jun. (oba Black Sharks Most), 4. Karolína Sládková (Lejdýs Most), 5. Martin Laštůvka (Black Sharks Most) atd.

Pohár CorroTech – SVČ Most – táhlový hokej Chemoplast – Český pohár „B“: 1. Lukáš Doležal, 2. Martin Laštůvka (oba Black Sharks Most), 3. Jaromír Foltýn Sen. (Senny-Oři), 4. Jan Kusý (Black Sharks Most), 5. Ondřej Černý (Černí Zlobři).

Pohár 15. ZŠ Most – billiard-hockey šprtec – Český pohár Expres: 1. Milan Dunka (ZŠ Janov), 2. Valentina Grimmová (Real Draci 18. ZŠ Most), 3. Radek Řeháček (BHC StarColor Most „B“), 4. Vojtěch Balšán (BHC 15. ZŠ Most), 5. Ondřej Černý (BHC StarColor Most „B“) atd.

Sportovní den Gymnázia Most – billiard-hockey šprtec – Český pohár Expres: 1. Ondřej Černý (BHC StarColor Most „B“), 2. Martin Potůček (Gymnázium Most), 3. Matyáš Vaníček (Real Draci 18. ZŠ Most), 4. Radek Řeháček (BHC StarColor Most „B“), 5. Adam Písařík (Klub dětí Most) atd.

3. liga družstev – sk. Čechy – billiard-hockey šprtec – 6. kolo: Real Draci 18. ZŠ Most - BHC 15. ZŠ Most 4:4, Real Draci 18. ZŠ Most - BHC 4. ZŠ Most 4:5; čelo tabulky: 1. BHC 4. ZŠ Most, 2. ŠK Manver Pečky, 3. BHC 15. ZŠ Most