Hlavní obsah
Glen Hansard se v Amfiteátru představí společně s členy The Frames a smyčcovou a dechovou sekcí. Foto: Promo Glen Hansard foto Conor Masterson

Irský písničkář Glen Hansard přijede v srpnu do Valašského Meziříčí

Den po koncertě na pražském hradě, tedy ve středu 21. srpna, přijede do Valašského Meziříčí známý irský písničkář Glen Hansard, kterého místní publikum velice dobře zná díky koncertům s domovskou formací The Frames či spolupráci se zpěvačkou a klavíristkou Markétou Irglovou.

Glen Hansard se v Amfiteátru představí společně s členy The Frames a smyčcovou a dechovou sekcí. Foto: Promo Glen Hansard foto Conor Masterson
Irský písničkář Glen Hansard přijede v srpnu do Valašského Meziříčí

Glen Hansard přijede do Valašského Meziříčí představit své nejnovější album s název Rhythm & Response, jenž velmi otevřeně shrnuje jeho soukromý i umělecký život posledních let.

„Výjimečnost koncertu, který se s největší pravděpodobností odehraje v Amfiteátru v parku zámku Kinských, podporuje také fakt, že přijede v čele doprovodné kapely, jež je složena z členů The Frames společně se smyčcovou a dechovou sekcí,“ prozradil dramaturg M-klubu David Schwager.

Glen Hansard si Českou republiku doslova zamiloval, publikum jej mohlo vidět na mnoha koncertech v různých podobách jak s kapelou The Frames, tak i sólově či s Markétou Irglovou, se kterou natočil komorní hudební snímek Once. Romantická píseň Falling Slowly jim vynesla Oskara za nejlepší filmovou píseň roku 2007, mnoho dalších cen a pozornost publika i kritiky na celém světě.

Vstupenky na srpnový koncert Glena Hansarda ve Valašském Meziříčí jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém Informačním centru ve VM a také online na portálu vstupenky.kzvalmez.cz. Přesné místo koncertu (Amfiteátr či Velký sál KZ) bude upřesněno nejpozději dva týdny před vystoupením na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz a facebooku. Zájemci, kteří při osobním nákupu vstupenek předloží vstupenku z koncertu Duke Special (24/07/2013) v M-klubu mají nárok na slevu 100 Kč oproti ceně v předprodeji.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků