Hlavní obsah
IMPRA - Ice Cold Only Foto: Jana Kalinová

IMPRA přidává v Praze další představení Ice Cold Only

Ještě jste neviděli nové představení herecko-improvizačního uskupení IMPRA Ice Cold Only v žádném z dříve avizovaném termínu? Nemusíte smutnit. Hanny Firla a Ondřej Král se s ním vrací do Prahy, kde ho znovu uvedou 4. prosince v Klubu Blanice a zakončí tak tour po českých a moravských městech.

IMPRA - Ice Cold Only Foto: Jana Kalinová
IMPRA přidává v Praze další představení Ice Cold Only

Hanny Firla a Ondřej Král jsou kámoši z konzervatoře a po jejím absolvování se oba rozjedou na opačnou stranu republiky nakopnout svou kariéru. Zatímco Hanny pokračuje v lovení zážitků a mejdanů, Ondra vyměnil tento život za domácí pohodu. Jediné, co je může dát zase dohromady, je dávný slib, který si dali – stvořit barové představení...

„Dějově se hra odehrává v reálném baru, v několika rovinách a společně s Ondrou Králem v ní rozehráváme více rolí,“ slibuje zajímavou podívanou herec Hanny Firla. Ice Cold only je prvním kusem, který herci jedou podle scénáře. Na režii se podílel Ladislav Karda a o živý hudební doprovod se stará Karol Komenda. 

Dveře Klubu Blanice se otevřou v 19.30 hodin a u vstupu na každého příchozího bude čekat welcome drink. Představení začne ve 20.00 hodin a hned po něm bude následovat afterparty. Vstupné je zdarma.

Herci z IMPRA vyrazili na ledově namraženou tour 29. října a od té doby jejich nový kus viděli diváci v Praze, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích, Brně, Zlíně a Ostravě, kde měla být původně zakončena. Praha se tak může těšit na druhé a tentokrát již závěrečné představení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků