Hlavní obsah
Foto: archiv zámku Mníšku pod Brdy

I o Vánocích lze na zámku v Mníšku zažít dobrodružství s královnou Elsou

Na Štědrý den a také 25. prosince bude otevřen zámek v Mníšku pod Brdy. Dospělí návštěvníci si mohou prohlédnout obě prohlídkové trasy, rodiny s dětmi zažijí při speciální prohlídce dobrodružství s ledovou královnou Elsou.

Foto: archiv zámku Mníšku pod Brdy
I o Vánocích lze na zámku v Mníšku zažít dobrodružství s královnou Elsou

Nemůžete se dočkat Ježíška a rádi byste si zkrátili čekání? Navštivte o Štědrém dnu dopoledne mníšecký zámek. Vybrat si můžete prohlídku reprezentačních sálů, soukromých pokojů nebo prohlídku Vánoční dobrodružství s královnou Elsou.

Elsa je zvědavá na naše české Vánoce a možná i návštěvníci se při prohlídce dozví o méně známých, ale zajímavých vánočních zvycích, které se jim třeba stanou inspirací do dalšího roku.

Nechcete, aby vás navštívili zloději? Obvažte si nohy u štědrovečerního stolu provazem. Nechcete, aby vás bolely nohy? Stoupněte si na sekyrku. Chtěli byste být v příštím roce víc oblíbení? Namažte si tváře medem.

Co se ale Else na Mníšku přihodilo? Při procházce zámkem bude potřebovat pomoc od dětí a určitě všechno dobře dopadne.

Stejné prohlídky je možné navštívit také při prvním svátku vánočním 25. prosince po poledni. Vždy je třeba telefonická rezervace.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků